Kolonie
w Halniaku

Rezerwuj termin

Odliczajmy wspólnie do Kolonii w Halniaku 2024!!!

Zapisy na  Kolonie w Halniaku 2024  JUŻ TRWAJĄ!! Zapraszmy do rezerwowania miejsc na prawodpodobnie najlepsze kolonie na świecie oraz śledzenia aktualności na naszym profilu na Facebooku i Instagramie :) 

 

Do wakacji pozostało już tylko 34 dni

Kim jesteśmy?

Dlaczego warto wybrać
kolonie w Halniaku?

Centrum Szkoleniowo-Wypoczynkowe „Halniak” prowadzone jest przez firmę Halniak sp. z o.o., która wpisana jest do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych prowadzonego przez Marszałka Województwa Śląskiego pod numerem 1330. Posiadamy gwarancję turystyczną Signal Iduna

 


Ponad 000 
zadowolonych kolonistów


Od kilkunastu lat organizujemy prawdopodobnie najlepsze kolonie dla dzieci. Co roku grono naszych kolonistów się poszerza, a chęć powrotu za rok z kolegami, to dla nas najlepszy dowód, że kolonie były udane.

Tysiące
wykonanych zdjęć


Dla każdego turnusu prowadzimy codzienne relacje zdjęciowe na naszym profilu na Facebooku. Jeśli Wasze Dziecko nie ma czasu do Was zadzwonić, bo świetnie się bawi, to tu możecie zobaczyć co porabiała Wasza Pociecha

Ponad 17 000 
zadowolonych rodziców


Atrakcyjny program, wykwalifikowana kadra i dbałość o zadowolenie dzieci, to mocne strony naszych kolonii, które doceniają Rodzice naszych Kolonistów. Wielu Rodziców trafia do nas z polecenia swoich znajomych, których Dzieci już odwiedziły Halniaka. 

Ponad 15 lat
doświadczenia


Centrum Halniak to ośrodek dla dzieci i młodzieży, a jego bogata oferta i rozbudowana infrastruktura pozwalają od lat organizować kolonie dla dzieci i obozy dla młodzieży. Firma jest samodzielnym organizatorem wypoczynku.

Co o naszych koloniach
sądzą rodzice?

Córeczki wróciły bardzo szczęśliwe, pełne wrażeń, i pierwsze co powiedziały to za rok jedziemy na dwa tygodnie .... więc tylko pozostaje nam podziękować za opiekę i wspaniałą zabawę. do zobaczenia za rok ????

Dla Amelki to były pierwsze kolonie i już zapewniła, że nie ostatnie. Wróciła zachwycona dosłownie wszystkim. Wskazała jednak jeden minus... Kolonie trwały za krótko ????Polecamy z całego serca❤️❤️

Dziękujemy za wszystko! Syn wrócił bardzo zadowolony :) Bogaty program i  maksymalnie wypełniony czas! SUPER !

Jesteście najlepsi, nie zmieniajcie się :)

Wszystko było ok. Dziękuję za opiekę roztoczoną nad dziećmi. Czuć było Wasze zaangażowanie i przyjazne relacje . Bardzo sobie to cenię. A dzieci Was za to pokochały. Współcześni Korczakowie :)

Niech te kolonie trwają bez końca, wnuki będą wysylala gdy dzieci mi dorosną

Rezerwuj miejsce
jeszcze dziś

Czy chcesz aby Twoje dziecko było uczestnikiem prawdopodobnie najlepszych kolonii na świecie?! Nie czekaj ani chwili dłużej.
Ilość miejsc ograniczona!

Rezerwuj teraz!

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić